Wykończenia wnętrz

Specjalizujemy się w profesjonalnym wykonaniu
prac wykończeniowych na takich obiektach jak:

  • budynki jednorodzinne
  • budynki wielorodzinne
  • obiekty przemysłowe
  • parkingi podziemne
  • obiekty deweloperskie
  • centra handlowe

SUCHA ZABUDOWA Z PŁYT KARTON GIPS

Oferujemy zabudowę ścianek działowych, sufitów podwieszanych, sufitów piętrowanych, zabudowa KG oswietlenia, zabudowa poddaszy użytkowych, zabudowa hal oraz marketów.

Wszystkie prace wykonujemy na wysokiej jakości materiałach własnych takich marek jak KNAUF, NIDA GIPS, La Farge itp. Wykonujemy usługi kompleksowo oraz zgodnie z technologiami budowlanymi oraz stale poszerzamy naszą wiedzą w dziedzinie wykończenia wnętrz.

MALOWANIE HYDRODYNAMICZNE AGREGATAMI

malowanie hydrodynamiczne to idealne rozwiązanie na przyspieszenie prac wykończeniowych , nakładamy agregatem 1 warstwę gruntujące oraz 1-2 warstwy farby końcowej zależnie od potrzeb klienta, taka technologia to jakość, szybkość ( do 2000 m2 /8h), dokładności krycia, mniejsze zużycie materiału a co za tym idzie oszczędności gotówki oraz czasu. Wykonujemy malowanie agregatem od 300 m2.

GŁADŹ GIPSOWA MASZYNOWA

W tej technologi stosujemy agregaty szpachlarskie firmy GRACO o dużej wydajności, gładz nagładamy w ilosci od 1 do 4 warstw zależnie od rodzaju powierzchni ścian, stosujemy gładzie gipsowe oraz akrylowe typu FINISCH które pozwalają na uzyskanie idealnej gładkości, czystej bieli, oraz doskonałych parametrów użytkowych. Usługę Gładzi gipsowej z materiałem wykonujemy już od 10 zł m2 netto.